Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Росії: Медведєв знову поїде на Курили


Президент Росії Дмитро Медведєв планує ще раз побувати на Курильських островах, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Ця заява Лаврова з’явилася після того, як раніше сьогодні Японія заявила, що тимчасово відкликає свого посла з Москви через візит Медведєва на один із чотирьох Курильських островів, які Японія вважає своєю територією.

Як заявили в японському Міністерстві закордонних справ, вони мають намір отримати більше інформації від посла щодо візиту Медведєва на острів Кунашир.

Голова МЗС Росії сьогодні заявив, що Москва не планує викликати свого посла в Токіо.

Курильські острови, розташовані на північ від японського острова Хоккайдо, входять до складу Сахалінської області Росії з 1946 року. Токіо вважає їх частиною префектури Хоккайдо і наполягає на поверненні територій, втрачених в результаті Другої світової війни.

У вересні президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що острови є «дуже важливим регіоном» Росії і повідомив про свій намір найближчим часом відвідати їх. Японія тоді ж оголосила, що поїздка Медведєва на Курили зашкодить російсько-японським відносинам.
XS
SM
MD
LG