Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ вимагає погоджувальної ради в парламенті


Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді вимагає від керівництва парламенту скликати погоджувальну раду для того, щоб вирішити питання щодо сьогоднішньої роботи. Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

«На жаль,… ніхто з керівництва Верховної Ради нас не запросив, не з’ясував, з яких причин блокує наша фракція трибуну й не дає почати працювати Верховній Раді», – сказав бютівець.

За словами Кожем’якіна, БЮТ змушений вдаватися до блокування роботи парламенту через ігнорування керівництвом Верховної Ради вимог і пропозицій фракції щодо роботи в середу.

«Єдиний метод і засіб сьогодні – показати й заявити про себе й усе-таки наполягати на тому, щоб погоджувальна рада була скликана», – заявив Кожем’якін. За його словами, БЮТ вимагає першочергового розгляду в парламенті проекту постанови про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування можливого блокування органами державної влади участі опозиційних партій у місцевих виборах.

Кожем’якін заявив, що відповідний проект постанови не розглядався профільним комітетом, однак наголосив, що регламент дозволяє розгляд питання без рекомендацій комітету в разі закінчення місячного терміну від дня реєстрації документа. Кожем’якін нагадав, що проект постанови був зареєстрований 13 вересня.

Сьогодні зранку БЮТ заблокував трибуну Верховної Ради через те, що до порядку денного засідання в середу не були включені всі питання, на яких наполягає фракція. Засідання парламенту досі не почалося.
XS
SM
MD
LG