Доступність посилання

ТОП новини

Опозиції радять йти до правоохоронців із порушеннями на виборах


Представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко радить опозиції звертатися до правоохоронних органів, якщо вони мають докази про факти порушень під час виборчої кампанії, а не створювати тимчасові слідчі комісії.

Про це Мірошниченко заявив, коментуючи вимогу фракції БЮТ створити відповідну комісію з розслідування порушень на виборах.

За його словами, сам факт створення комісії є цілком припустимим, якщо для цього є достатньо підстав. Водночас, як заявив Мірошниченко, комісія має розслідувати певні обставини, а не вже з самого початку декларувати про стовідсоткове існування певних порушень.

«Якщо ви маєте докази, то для чого ви створюєте ТСК? Збирайте матеріали, передавайте їх до прокуратури, слідкуйте за тим, щоб йшло об’єктивне розслідування», – сказав Мірошниченко. Якщо ж таких доказів немає, за словами депутата, то саме тоді варто створювати тимчасову слідчу комісію.

При цьому він зауважив, що представники опозиції ще до початку роботи такої комісії декларують свої висновки і намагаються використати ТСК для легалізації своєї політичної позиції.

Сьогодні зранку БЮТ заблокував трибуну Верховної Ради через те, що до порядку денного засідання в середу не були включені всі питання, на яких наполягає фракція. Зокрема, бютівці вимагають створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень на місцевих виборах 31 жовтня.
XS
SM
MD
LG