Доступність посилання

ТОП новини

Парламент розгляне закон про доступ до інформації


Верховна Рада відкрила своє ранкове пленарне засідання. Про це оголосив голова парламенту Володимир Литвин. У залі зареєструвалися 409 парламентарів.

Згідно з порядком денним, Верховна Рада сьогодні планує розглянути в другому читанні законопроект, яким пропонується врегулювати доступ до суспільно важливої інформації.

Автор законопроекту, депутат від фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шевченко наполягає на терміновому розгляді парламентом цього документа. Водночас фракція Партії регіонів вважає, що цей проект закону суперечить чинному законодавству. За словами депутата від ПР Олени Бондаренко, 2 листопада був зареєстрований альтернативний законопроект, авторами якого є вона та регіонал Володимир Ландик.

Крім того, сьогодні в порядку денному парламенту законопроект, яким запропоновано зобов’язати дільничні виборчі комісії вносити зміни до уточнених списків виборців тільки за рішенням суду на виборах Президента.

Також запланований розгляд законопроекту, який передбачає введення повного або часткового безвідсоткового кредитування інноваційних та інвестиційних проектів галузевих наукових установ, включених до Державного реєстру наукових установ, а також законопроект про запровадження кримінальної відповідальності або штрафу від 1700 до 4250 гривень для посадових осіб банку за відмову у видачі вкладу.

Останнім питанням порядку денного є розгляд дострокового припинення повноважень деяких депутатів.
XS
SM
MD
LG