Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові офіційно оголосили про перемогу Кернеса на мера


Міська виборча комісія сьогодні затвердила офіційний протокол і оприлюднила результати виборів Харківського міського голови.

Відповідно до протоколу, на виборах переміг кандидат від Партії регіонів Геннадій Кернес, за якого проголосували 29,33% виборців. За кандидата від ВО «Батьківщина» Арсена Авакова віддали свої голоси 28,72% харків’ян.

За словами голови міськвиборчокому Олександра Дмитренка, комісія розглянула усі скарги від суб’єктів виборчого процесу, і підстав для визнання виборів недійсними немає.

При цьому деякі члени міськвиборчкому заявляють, що і досі не відомі результати голосування на дев’яти дільницях, а скарг розглянули лише половину.

Окремі члени ТВК заявили про намір звернутися до прокуратури за фактом фальсифікації протоколу.

Ухвалення документу до того ж відбувалося під час розгляду в Окружному адміністративному суді Харкова позовної заяви від опозиційного кандидата на посаду міського голови Арсена Авакова. Він вимагає визнати протиправною бездіяльність міської виборчої комісії і поки що не оголошувати результати виборів.

Суд взяв справу до розгляду, але відхилив подання щодо заборони оприлюднювати результати виборів. Через це сторона Авакова висловила недовіру суддям і попросила передати справу в будь-яку іншу область України, окрім Донецької.

Тим часом, Харківська обласна організація Народного руху України заявила, що не визнає результати виборів до місцевих органів влади в цілому і звернулися до партій націонал-демократичного спрямування з пропозицією «координації зусиль для недопущення визнання виборів на Харківщині такими, що відбулися».
XS
SM
MD
LG