Доступність посилання

ТОП новини

ОПОРА: суд зобов’язав ТВК змінити результати виборів мера Луганська


Луганський окружний адміністративний суд сьогодні вночі виніс рішення, яким зобов’язав Луганську міську територіальну виборчу комісію внести зміни до підсумкового протоколу про результати голосування за мера міста. Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА, уточнивши, що суд, зокрема, зобов’язав виправити дані голосування по трьох виборчих дільницях Луганська.

У ТВК наразі відмовляються коментувати рішення суду і розповідати про свої подальші дії, оскільки комісія ще не отримала сам текст рішення, йдеться у повідомленні.

Як заявили в ОПОРІ, раніше прокуратура міста, яка проводила перевірку результатів волевиявлення на вищевказаних дільницях, встановила, що кількість бюлетенів, заповнених за кандидата від КПУ Спиридона Кілінкарова перевищує цифру, записану в підсумковому протоколі голосування. Після перерахунку бюлетенів у присутності працівників прокуратури з’ясувалося, що Кілінкаров отримав на 44 голоси більше, ніж це було раніше зафіксовано в протоколах районної та міської виборчої комісії.

Згідно з останнім рішенням Луганської міської територіальної виборчої комісії, Кілінкаров відставав від свого конкурента – регіонала Сергія Кравченка на 21 голос. Але якщо Жовтнева районна ТВК виконає рішення суду, то перевага в 23 голоси буде вже у Кілінкарова, і Луганській міській ТВК доведеться оголосити мером саме його, зазначають в ОПОРІ.

Крім того, за даними спостерігачів, як встановили слідчі прокуратури, на вказаних дільницях були не лише сфальсифіковані результати голосування в протоколах, але й порушене пломбування на мішках з бюлетенями та підроблені підписи членів комісій на протоколах.
XS
SM
MD
LG