Доступність посилання

ТОП новини

ПАРЄ розгляне ситуацію довкола виборів в Україні – Герасим’юк


16 листопада в Парижі відбудеться засідання Моніторингового комітету ПАРЄ, одним із пунктів порядку денного якого буде розвиток подій в Україні в ході місцевих виборів. Про це, як повідомили у прес-службі партії «За Україну!», сказала заступник голови Постійної делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, член Моніторингового комітету ПАРЄ народний депутат України Ольга Герасим’юк.

«Я готуюся до цього засідання, де будуть представлені зібрані матеріали щодо ходу виборів. Я також везу туди матеріали про порушення, зафіксовані опозиційними партіями та матеріали, надані незалежними експертами», – сказала депутат.

За словами Герасим’юк, Україна досі перебуває під моніторингом виконання своїх зобов’язань перед Радою Європи в частині постійної зміни виборчого законодавства напередодні виборів на користь зацікавленої політичної сили.

«Вибори в Україні будуть обов’язковою темою в ПАРЄ, оскільки моніторинг передбачає вільне і прозоре виявлення волі народу на виборах. Моніторинговий комітету буде розглядати думку доповідачів, буде аналізувати надані матеріали щодо ходу виборів», – заявила член групи «За Україну!».
XS
SM
MD
LG