Доступність посилання

ТОП новини

Парламентарі збираються ухвалити Податковий, Митний і Трудовий кодекси (огляд преси)


Київ – В Україні незабаром обіцяють закінчити реформаційну тріаду кодексів. Вже до кінця цього року парламентарі збираються ухвалити Податковий, Митний і Трудовий кодекси. Як стверджує газета «День», навколо Трудового кодексу в суспільстві назрівають не менші пристрасті, аніж навколо Податкового. Більше того, зміни обіцяють ще більше шокувати... Так, кардинально змінюється тривалість робочого дня, розмір оплати праці, умови прийому та звільнення працівника, відповідальність за затримку та невиплату зарплати, захист прав працюючого... Стаття називається «Кріпосного» права не буде...».

Провідні аналітики і економісти світу намагаються дати відповідь на запитання, до чого може призвести політика зниження курсу національних валют. Як зауважує тижневик «Бізнес-ревю», світова фінансова криза закінчилася, але розпочалася її нова стадія, новий етап розвитку міжнародної економіки, який багато хто називає «валютними війнами». Що являє собою нині валютне протистояння? Хто зацікавлений у ньому і що в цьому зв’язку загрожує Україні? Про це йдеться в статті «Валютні війни» чи велика стратегічна гра?».

Від сьогодні в Україні стане на одне видання менше. Газета «Нова» припинила існування. При ймовірні причини закриття розповідає головний редактор Олег Нипадимка: «Причина закриття буде названа економічна. Але я думаю, що наші публікації не зовсім подобаються, і не подобається наша позиція. Тобто, ми вільні. Себто свобода слова буде вбиватися повільно. І ми цього навіть не помітимо».

Наступної вступної кампанії виші зіткнуться з недобором студентів. Кількість абітурієнтів скоротиться майже на 50 тисяч у порівнянні з нинішнім роком і становитиме 235 тисяч. Демографи пояснюють це спадом народжуваності на початку 1990-х. Зайняти вакантні місця можуть ті абітурієнти, які не пройшли за конкурсом улітку. Докладніше про це розповідає «Газета по-українськи» у статті «Найбільше абітурієнтів втратять «кишенькові» вузи».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG