Системний підхід та чітка вертикаль влади допоможе Україні вирішити її проблеми. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час свого візиту до м. Калуш Івано-Франківської області.
«Зараз ми застосовуватимемо системний підхід у вирішенні всіх проблем, які є в країні ... головна наша мета - зберегти стабільність у країні», – сказав глава держави.
Президент також наголосив на необхідності модернізації країни. «Ми вважаємо, що ми можемо жити набагато краще, можемо мати кращі показники. А для цього потрібно усім попрацювати. Не з прапорами бігати і з гаслами ... а працювати цілодобово", – наголосив Президент Янукович.
«Зараз ми застосовуватимемо системний підхід у вирішенні всіх проблем, які є в країні ... головна наша мета - зберегти стабільність у країні», – сказав глава держави.
Президент також наголосив на необхідності модернізації країни. «Ми вважаємо, що ми можемо жити набагато краще, можемо мати кращі показники. А для цього потрібно усім попрацювати. Не з прапорами бігати і з гаслами ... а працювати цілодобово", – наголосив Президент Янукович.