Доступність посилання

ТОП новини

Нова стратегія передбачає тіснішу співпрацю з партнерами – представник НАТО


Нова стратегія НАТО передбачає поглиблення співпраці з країнами – партнерами і продовжуватиме політику «відкритих дверей». Про це Радіо Свобода повідомила посол, провідний експерт Альянсу Марі Жерве-Відрікер.

За її словами, співпраця Альянсу з Україною розширюватиметься, охоплюючи такі сфери як боротьба з міжнародною злочинністю (тероризмом), нелегальною міграцією, тероризмом у засобах масової комунікації (cyber terrorism).

Як заявила представник НАТО, «Україна і надалі залишається важливим партнером НАТО, ми будемо продовжувати здійснення параграфів Хартії про особливе партнерство. Альянс також готовий поглибити співпрацю з Україною не лише у військовій, а і в науково-технічній, дослідницькій сфері», – заявила провідний експерт Альянсу.

Марі Жерве-Відрікер – канадський науковець, політолог, член Групи експертів з розробки нової стратегії НАТО. Вона бере участь у Четвертому київському безпековому форумі як фахівець з питань колективної безпеки та співпраці НАТО з країнами-партнерами, які не є членами Альянсу.

Нова стратегія НАТО має бути представлена на цьогорічному лісабонському саміті Альянсу. Як вважає пані Жерве-Відрікер, «нова стратегія НАТО дозволяє охопити усі проблемні сфери міжнародного співробітництва та співжиття держав з різними цивілізаційними, культурними, політичними традиціями».
XS
SM
MD
LG