Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив екс-мерові Одеси Гурвіцу в позові про ігнорування порушень


Одеський апеляційний адміністративний суд 12 листопада відмовив колишньому мерові Одеси Едуарду Гурвіцу в позові про бездіяльність Одеської міської виборчої комісії, яка ігнорувала, на думку позивача, численні порушення законодавства в ході виборчого процесу. Про це повідомив представник Гурвіца в суді Сергій Василишин.

«Це рішення апеляційного суду є неправомірним, оскільки навіть не були розглянуті всі наші доводи і не допитані свідки», – сказав Василишин. Він додав, що суд не оцінив доводи, наведені в обґрунтуванні вимог, і не дав їм належної оцінки. «Він просто продублював рішення суду першої інстанції, а всі ті доводи, аргументи, докази, які наводилися, навіть не оцінив», – зауважив адвокат.

З його слів, зараз в Одеському апеляційному адміністративному суді перебуває ще одна апеляція Гурвіца – про визнання виборів недійсними.

11 листопада Одеський окружний адміністративний суд відмовив колишньому мерові Одеси Едуарду Гурвіцу в скасуванні результатів голосування з виборів мера Одеси, у повторному перерахуванні голосів, а також у задоволенні іншого позову про бездіяльність Одеської міської виборчої комісії, що ігнорувала, на думку позивача, численні порушення законодавства в ході виборчого процесу.

4 листопада голова Одеського міськвиборчкому Олександр Ахмеров на засіданні виборчкому повідомив, що на виборах мера Одеси переміг Олексій Костусєв, висунутий Партією регіонів.
XS
SM
MD
LG