Доступність посилання

ТОП новини

Акції проти Податкового кодексу свідчать про демократію – Азаров


Акції протесту, якими супроводжувався вчорашній розгляд проекту нового Податкового кодексу, свідчать про те, що в Україні існує демократія, заявив прем’єр Микола Азаров сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«У нас вільна демократична країна, тому вчора ті, хто побачив у кодексі мінуси, вийшли на вулиці й заявили про свою незгоду», – сказав голова уряду.

При цьому він заявив, що Кабмін із повагою ставиться до всіх громадян України. «Уряд з повагою ставиться до всіх громадян, до всіх законних інтересів, але хочу зробити акцент на тому, що рішення ми ухвалюємо в інтересах переважної більшості нашого суспільства. Тому багатьом підприємствам доведеться перебудовувати свою діяльність відповідно до європейських цивілізованих норм. Але робиться це для того, щоб виграло все суспільство, і щоб економіка, отримавши потужні стимули для прискореного розвитку, дала нам можливість вийти на принципово нову якість життя», – сказав Азаров.

Прем’єр висловив задоволення тим, що більшість у Верховній Раді дотримується саме такої позиції, підтримуючи проект Податкового кодексу.

За словами Азарова, вчорашнє голосування депутатів по п’яти розділах документа свідчить про те, що депутати прийняли концепцію Податкового кодексу.

Вчора Верховна Рада розглянула в другому читанні 5 з 19 розділів або 211 з 340 статей проекту Податкового кодексу. Парламент продовжить розгляд цього законопроекту на засіданні в четвер, 18 листопада.

Вчорашній розгляд проекту Податкового кодексу в парламенті супроводжувався масовими акціями протесту підприємців.
XS
SM
MD
LG