Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: Податковий кодекс заветують, якщо він посилюватиме адміністрування


Кабінет Міністрів проситиме Президента ветувати Податковий кодекс в разі, якщо в ньому буде велика кількість адміністрування бізнесу. Про це заявив віце-прем’єр України Сергій Тігіпко сьогодні в уряді.

«Якщо пройде все нормально у Верховній Раді, якщо не буде посилення адміністрування, на чому Президент наполягав і сказав, що ніякого посилення по перевірках і по всіх інших моментах не буде, то, я думаю, що достатньо швидко це можна буде зробити (підписати ухвалений Податковий кодекс)», – сказав Тігіпко.

При цьому, за його словами, в разі якщо ці позиції Президента не будуть враховані Верховною Радою, Кабінет Міністрів буде просити Президента накласти вето на Податковий кодекс. «І я переконаний, що Президент на це піде», – додав урядовець.

Крім того, Тігіпко заявив, що не всі пропозиції підприємців, які виступають проти Податкового кодексу можна врахувати при його ухваленні.

«Ми перед цим зустрічалися з комітетом (протестувальників). Є пропозиції, на які ми звертаємо увагу, а є такі, які сприйняті не будуть, я думаю», – сказав віце-прем’єр. Він не уточнив, які саме пропозиції не можна врахувати при ухваленні Податкового кодексу.
Водночас Тігіпко заявив, що зараз іде складний процес схвалення Податкового кодексу, і складність його полягає в тому, що парламенту треба розглянути майже п’ять тисяч поправок до кодексу.

Вчора Верховна Рада розглянула в другому читанні 5 з 19 розділів або 211 з 340 статей проекту Податкового кодексу.

Парламент продовжить розгляд цього законопроекту на засіданні в четвер, 18 листопада.
XS
SM
MD
LG