Доступність посилання

ТОП новини

У Росії проходить саміт на захист тигра


Делегації 13 країн збираються в неділю на зустріч у Санкт-Петербурзі в Росії, яка має на меті скоординувати їхні зусилля в намаганні відновити популяцію тигра у світі, яка, на думку деяких експертів, прямує до вимирання.

Головна мета зустрічі – узгодити план дій, який дав би змогу подвоїти популяцію тигра на волі протягом наступних 12 років, до 2022-го, який буде наступним «роком тигра» за східними календарями.

За даними екологічної організації WWF, на волі лишилося лише близько 3 тисяч 200 тигрів, порівняно з приблизно 100 тисячами століття тому, через винищення лісів і діяльність браконьєрів.

Головними діячами руху на захист тигрів є Індія, де живе половина всіх цих тварин у світі, й Китай, у якому споживають найбільше продукції, виготовленої з убитих тигрів. Для обох цих країн найбільшою проблемою є браконьєрство.

Натомість Росія, де живе близько 500 тигрів, стала, за повідомленнями, єдиною країною, де чисельність тигра останніми роками зросла.

Крім цих трьох країн, у зустрічі беруть участь іще 10, у яких досі на волі живуть тигри – Бангладеш, Бутан, В’єтнам, Індонезія, Камбоджа, Лаос, Малайзія, М’янма, Непал і Таїланд.
XS
SM
MD
LG