Доступність посилання

ТОП новини

Перевізників Львівщини змушують не везти демонстрантів у Київ – організатор


Перевізників Львівщини в вівторок масово викликали до державтоінспекції, працівники якої вимагали від них не надавати транспорт для поїздок підприємців у Київ, повідомляє агентство «УНІАН» із посиланням на куратора акцій протесту проти Податкового кодексу в західному регіоні України

В іншому разі правоохоронці пригрозили, що відкликатимуть ліцензії на здійснення пасажирських перевезень, заявив агентству член національної координаційної ради підприємців України з дострокового припинення повноважень Верховної Ради Євген Шаповаленко.

За його словами, працівники ДАІ у письмовій формі намагалися отримати від перевізників розписки про те, що ті не надаватимуть у ніч із 24 на 25 листопада автобуси для виїзду підприємців із Львівської області для участі у Всеукраїнській акції протесту підприємців у Києві, що запланована на 25 листопада, в четвер.

Ба більше, працівники ДАІ забороняють давати автобуси навіть під приватні екскурсійні тури в напрямку Києва, заявив Шаповаленко.

Він також повідомив, що перевізники західних областей України вже категорично відмовляються надавати автобуси для виїзду підприємців у Київ, побоюючись адміністративного тиску.

Відтак, додав він, підприємці Львівщини «попри погрози і утиски» закриють свої торговельні точки і зберуться 25 листопада на мітинг протесту в центрі Львова. До Києва ж поїдуть тільки ті, хто матиме змогу дістатися власним транспортом або потягом.
XS
SM
MD
LG