Доступність посилання

ТОП новини

Участь у створенні системи ПРО в Європі корисна для України – Гавриш


Готовність України брати участь в створенні єдиної системи протиракетної оборони в Європі наблизить Київ до статусу повноцінного суб’єкта програм з гарантування безпеки на континенті. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Степан Гавриш.

«Дискусії навколо членства в НАТО припинені, але розширення співпраці з НАТО і позиція членів альянсу на лісабонському саміті засвідчує, що Україна розглядається як надзвичайно важливий суб’єкт безпеки. За цих умов ідеться про завантаження українського військово-промислового комплексу, використання та модернізацію двох центрів контролю запуску ракет у Мукачевому та Севастополі і, власне, пошуки нової доктрини спільного формування безпекового простору від Ванкувера до Владивостока», – сказав Степан Гавриш в ефірі Радіо Свобода.

Напередодні у Варшаві секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова заявила, що Україна готова брати участь в створенні єдиної системи протиракетної оборони в Європі. Раніше на саміті в Лісабоні намір створити спільну систему протиракетної оборони задекларували лідери НАТО і Росії.
XS
SM
MD
LG