Доступність посилання

ТОП новини

Лівія планує замовити будівництво військових суден в Україні – уряд


Лівія готова зробити замовлення на будівництво військового флоту на українських суднобудівельних заводах. Про це заявив секретар Вищого народного комітету Лівії Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді під час зустрічі з українським прем’єром Миколою Азаровим у Тріполі, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

За повідомленням, Лівія також зацікавлена в реалізації в Україні низки інвестиційних проектів, зокрема, в сільському господарстві й авіабудуванні.

Крім того, Лівія готова інвестувати в будівництво електроенергетичної галузі, співпрацювати в нафтогазовій сфері, а також залучити українських фахівців до будівництва метро в Тріполі.

Під час офіційного візиту глави українського уряду Миколи Азарова до Тріполі Україна і Лівія підписали низку двосторонніх документів. Зокрема, уклали угоди про співпрацю між Київською торговельно-промисловою палатою і Торговельно-промисловою й сільськогосподарською палатою міста Тріполі, а також парафували угоду про впровадження безвізового режиму для власників дипломатичних і службових паспортів.
XS
SM
MD
LG