Доступність посилання

ТОП новини

Міліція поки що не зноситиме наметове містечко – МВС


У Міністерстві внутрішніх справ не отримували листа від виконавчої служби про демонтаж на майдані Незалежності наметового містечка відповідно до рішення Окружного адміністративного суду міста Києва. Про це повідомив заступник голови МВС, керівник міліції громадської безпеки Віктор Ратушняк.

«Якщо хтось має зносити намети, то це комунальні служби за дорученням виконавчої служби. Міліція ніякого силового знесення здійснювати не буде, якщо не буде грубого порушення громадського порядку», – сказав він, додавши, що відповідного листа від виконавчої служби поки що немає.

Ратушняк також наголосив, що «міліція поза політикою». «Ми не регулюємо, хто приїжджає, куди приїжджає і для чого», – сказав він.

Водночас, повертаючись до теми можливих жорстких дій міліції під час масових заходів, заступник міністра зауважив: «Якщо потрібно вживати силу, ми будемо вживати її тільки там, де грубо порушується громадський порядок. Ми зобов’язані це робити».

22 листопада на майдані Незалежності у Києві підприємці розпочали акцію протесту проти набуття чинності Податкового кодексу, ухваленого Верховною Радою минулого тижня. Активісти вимагають, щоб Президент застосував вето до цього закону.

Того ж дня Окружний адміністративний суд Києва за позовом КМДА заборонив проведення масових заходів 22-26 листопада у центрі Києва. Як пояснили в мерії, таке рішення схвалили «у зв’язку з візитами іноземних делегацій з 21 до 24 листопада 2010 року...».

Однак підприємці заявили, що не мають наміру залишати майдан Незалежності.
XS
SM
MD
LG