Доступність посилання

ТОП новини

На Луганщині підприємцям не давали виїхати до Києва – повідомлення


У Луганській області міліція і ДАІ перешкоджали людям, які намагалися в середу виїхати до Києва для участі у Всеукраїнській акції протесту проти нового Податкового кодексу, заявила голова громадської організації «Об’єднання підприємців міста Красний Луч» Ольга Мотінова.

Як наводить її слова агентство «УНІАН», близько ста підприємців збиралися виїхати приватними автобусами до міста Дебальцеве, щоб там сісти на потяг до Києва, але міліція і ДАІ о 18-й годині перепинили ті автобуси, які вже виїхали, а решті не дали вирушити.

За її словами, зупинені за 30 кілометрів від міста автобуси змусили повернутися, при цьому висадивши пасажирів просто на дорозі.

Працівники ДАІ заявили, що це перевезення не було узгоджене.

Але на допомогу підприємцям прийшла профспілка таксистів, які підібрали людей і відвезли до потяга, додала вона.

Так усупереч усім спробам місцевої влади підприємці міста Красний Луч змогли реалізувати своє конституційне право і взяти участь в акції протесту в Києві, цитує агентство слова Мотіної.

Віднедавна в Україні діє заборона на нерегулярні пасажирські перевезення в нічний час доби без отримання спеціального дозволу.

За словами Мотіної, підприємцям не зрозуміло, чому вони на цих самих машинах без будь-яких дозволів можуть їздити за товаром аж до Харкова, а до Дебальцева для поїздки у Київ на акцію протесту їх не пускали.

У четвер у Києві запланована масова всеукраїнська акція протесту підприємців проти Податкового кодексу. Вони вимагають від Президента накласти вето на вже ухвалений у Верховній Раді законопроект про Податковий кодекс, бо вважають, що він у разі ухвалення унеможливить мале і середнє підприємництво.
XS
SM
MD
LG