Доступність посилання

ТОП новини

Зниклого журналіста Климентьєва шукають по всій Україні – прокуратура


Серед чотирьох версій зникнення головного редактора харківської газети «Новий стиль» Василя Климентьєва, що зараз розглядаються, основною визначили все ж таки професійну діяльність журналіста, повідомив у четвер у Харкові начальник Головного управління нагляду за додержанням законів при проваджені оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України Віталій Білоус.

За його словами, в цій справі правоохоронці опитали понад 300 свідків, провели три десятки обшуків, а кількість томів у справі про за місяць збільшилася вдвічі і нараховує вже 32 томи.

А заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник повідомив, що тіло харківського журналіста МВС шукає по всій території Україні, не лише в Харкові та області. Для можливої ідентифікації серед невпізнаних тіл використовують наявні дані ДНК Василя Климентьєва, сказав він.

Раніше в четвер Європейський парламент ухвалив резолюцію про становище в Україні, у якій, зокрема, закликав владу розслідувати справу зникнення журналіста Климентьєва.

Головний редактор газети «Новий стиль» зник 11 серпня цього року. Міліція порушила кримінальну справу за статтею про вбивство. Василя Климентьєва чи його тіла досі не знайдено.
XS
SM
MD
LG