Доступність посилання

ТОП новини

Депутати відмовилися ліквідувати податкову міліцію


Верховна Рада України не підтримала проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції».

За це рішення проголосували лише 114 депутатів при необхідних 226. За це рішення голосував 91 народний депутат із фракції БЮТ, 22 – із фракції НУНС та один позафракційний депутат.

Автор законопроекту, голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценк обґрунтовував необхідність ухвалення документа тим, що Державна податкова адміністрація є цивільною службою, яка не належить до правоохоронних структур, тому наявність у її складі податкової міліції є нелогічним.

Законопроект передбачав передачу функцій податкової міліції в частині оперативно-розшукової й кримінально-процесуальної діяльності, розслідування й провадження у справах про адміністративні правопорушення відповідним правоохоронним органам.

У листопаді минулого року Гриценко вже пропонував Верховній Раді ліквідувати податкову міліцію, але 10 липня поточного року парламент відхилив цей законопроект.
XS
SM
MD
LG