Доступність посилання

ТОП новини

На Майдані в четвер очікують представників адміністрації Президента


Підприємці, які протестують проти Податкового кодексу, очікують у четвер на майдані Незалежності в Києві представника адміністрації Президента України, повідомила голова комітету з підприємництва «тіньового» уряду України, член переговорної групи підприємців Оксана Продан.

На запитання, чи знає вона про підписаний Меморандум щодо узгодження спільних дій із внесення змін до Податкового кодексу, Продан сказала, що «меморандум не підписувала і не була туди запрошена. Але знаю, що від підприємців там були представники адміністрацій ринків».

Інший представник підприємців, відповідальний за зв'язки зі ЗМІ, Володимир Дорош також не має інформації про зустрічі представників підприємців із Прем'єр-міністром чи «його оточенням» у середу чи четвер.

У середу на офіційному сайті уряду України розміщено повідомлення про те, що урядова робоча група і представники малого бізнесу, які працюють за спрощеною системою оподаткування, підписали Меморандум про узгодження спільних дій із внесення змін до Податкового кодексу. Уряд на переговорах представляв міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Заступник голови адміністрації Президента Ганна Герман заявила, що в четвер в адміністрації Президента відбудеться розмова глави держави Віктора Януковича з представниками підприємців.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG