Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко та Фірташ розколювали демократичні сили України – Тимошенко


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що оприлюднені Інтернет-ресурсом Wikіleaks тексти розмов співзасновника компанії РосУкрЕнерго Дмитра Фірташа з американським дипломатом підтверджують співпрацю українського бізнесмена з екс-Президентом Віктором Ющенком для створення розколу в таборі демократичних політичних сил країни.

Про це повідомляє офіційний сайт Тимошенко.

«Цей документ, а, власне, розмова Фірташа з послом Сполучених Штатів говорить про дуже чіткі речі, що ця людина цілком і повністю співпрацювала з Президентом Ющенком, що він свідомо докладав зусиль, працюючи в тіньовій сфері за тіньові гроші, як зруйнувати єдність демократичних сил і, на жаль, через вплив на Ющенко йому це вдалося», – сказала Тимошенко сьогодні після допиту в Генеральній прокуратурі.

Лідер партії «Батьківщина» наголосила, що вона протягом всієї своєї політичної діяльності протистояла тіньовим структурам.

«Я завжди працювала проти тіньових кланів, і буду працювати, тому що вони руйнують і силу України, і її економічну стабільність, вони руйнують і наш шлях до Європейського Союзу. Тіньові клани руйнують права і свободи людей і заробляють сьогодні на можливостях і ресурсах України нечесно і незаконно», – додала вона.

«Саме тому такі документи, які зараз з'являються, підтверджують, що історичні події відрізняються від того, що іноді розповідають президенти і великі політики», – резюмувала Тимошенко.
XS
SM
MD
LG