Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв: оприлюднені секретні документи демонструють цинізм дипломатії США


Документи, оприлюднені WikiLeaks, демонструють цинізм зовнішньої політики США. Про це заявив президент Росії Дмитро Медведєв сьогодні після зустрічі з прем’єром Італії Сільвіо Берлусконі.

«Ви знаєте, ми не параноїки й не пов’язуємо російсько-американські відносини з якимись витоками. Хоча ці витоки показові – вони показують усю міру цинізму тих оцінок і, часто, тих думок, які превалюють у зовнішній політиці різних держав, у даному випадку я маю на увазі США», – сказав російський президент.

«Думки й оцінки бувають різними. Я думаю, що якби, не дай Бог, у ЗМІ просочилися деякі оцінки, які дає МЗС Росії, російські спецслужби, зокрема нашим американським партнерам, вони б теж отримали масу задоволення. Але чи потрібно це? На мій погляд дипломатія – тиха річ, як і банківський бізнес, і повинна здійснюватися на відповідних принципах», – заявив Медведєв.

Проект WikiLeaks здобув широку популярність завдяки публікаціям із 2006 року, в першу чергу через оприлюднення останніми місяцями сотень тисяч секретних документів, що стосуються дій армії США в Іраку та Афганістані. Остання серія витоку WikiLeaks була опублікована наприкінці минулого місяця. Вона включала близько 250 тисяч депеш, складених американськими дипломатами, які працювали в різних країнах світу.
XS
SM
MD
LG