Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: сучасні виклики вимагають нової політики в розвитку армії


Сучасні виклики та загрози вимагають нової державної політики в розвитку Збройних сил України, заявляє Президент Віктор Янукович.

«Не можна не визнати, що за всі роки незалежності держава не приділяла необхідної уваги розвитку Збройних сил і армія вистояла лише завдяки героїчним зусиллям рядового й офіцерського складу, а також цивільного персоналу. А сучасні виклики та загрози в системі світової безпеки вимагають нової державної політики в розвитку Збройних сил. Україна готова творити надійну, професійну армію, оснащену сучасними озброєннями і технікою», – сказав Янукович у своєму відеозверненні з нагоди Дня Збройних сил України.

Президент заявив, що в цьому році було покладено край руйнівним процесам в армії, триває створення умов для системного та глибокого реформування ЗСУ.

За словами глави держави, основними завданнями в найближчий час є підвищення якості військової освіти, ефективності управління військами, а також проведення радикальних змін у ресурсному, соціальному і матеріально-технічному забезпеченні.

День Збройних сил України відзначають 6 грудня.
XS
SM
MD
LG