Доступність посилання

ТОП новини

Підприємницький майдан закінчився великим успіхом – Оксана Продан


За словами члена Національної координаційної ради підприємців України Оксани Продан, на акції протесту бізнес виходив з трьома вимогами – відміна Податкового кодексу (тоді це було ще перед Верховною Радою), це було питання відміни додаткових пенсійних внесків і зміни закону про єдиний соціальний внесок.

Оксана Продан, член Національної координаційної ради підприємців України, в ефірі Радіо Свобода зазначила, що основна проблема, основне питання, звичайно, було в Податковому кодексі. І ця проблема не повністю, але з більшою ймовірністю вона вирішена.

«Підприємницький майдан закінчився великим успіхом малого і середнього бізнесу, тому що ми, по-перше, зберегли спрощенку і, по-друге, ми значно обмежили повноваження контролюючих органів. Це те, що є, крім там інших якихось питань. Це те, чого ми вимагали, на що ми звертали увагу. Ми дуже багато чого досягли і ми далі будемо працювати і будемо досягати цього», – заявила в ефірі Радіо Свобода член Національної координаційної ради підприємців України Оксана Продан.

За словами Оксани Продан, залишились інші питання, які дуже важливі для бізнесу: «Це єдиний соціальний внесок, який з першого січня, якщо він почне працювати такий як він є – цей закон буде драконівським і знову ж таки той малий бізнес буде не в найкращій ситуації».

Член Національної координаційної ради підприємців України в ефірі Радіо Свобода повідомила, що «Національна Координаційна рада підприємців ухвалила рішення 6 числа (грудня – ред.) не закликати підприємців виходити, але підприємці мають право це робити, як громадяни України».

За її словами це не буде акція підприємців у понеділок 6 грудня, тому що є заяви інших осіб, які не входять до складу координаційної ради підприємців: «Я дуже рада буду, якщо в них це вийде, але не треба це видавати за акцію підприємців».

Детальніше читайте у неділю, 5 грудня, на сайті www.radiosvoboda.org
XS
SM
MD
LG