Доступність посилання

ТОП новини

Уряд і роботодавці домовилися про моніторинг податкової реформи


Кабінет Міністрів і спільний представницький орган роботодавців домовилися здійснювати моніторинг проведення податкової реформи. Про це сказано в повідомленні прес-служби уряду.

Прем’єр-міністр Микола Азаров досяг такої домовленості під час зустрічі з головою спільного представницького органу роботодавців Дмитром Фірташем і головою ради Федерації роботодавців Дмитром Олійником.

Сторони також домовилися здійснювати постійні консультації з коригування норм Податкового кодексу. Азаров призначив відповідальним за співробітництво з Федерацією роботодавців міністра Кабміну Анатолія Толстоухова. При цьому прем’єр пообіцяв враховувати пропозиції експертів і громадськості при впровадженні Податкового кодексу. Він також запропонував здійснити аналіз ринку праці, щоб з’ясувати, підготовка яких фахівців й в якій кількості необхідна реальному сектору економіки зараз і в майбутньому.

Дмитро Фірташ і Дмитро Олійник висловили готовність взяти участь у створенні й реалізації національної програми перекваліфікації та навчання дорослого населення, необхідної для модернізації економіки. Микола Азаров доручив включити представників роботодавців в усі робочі групи, координаційні ради з підготовки і впровадження реформ, удосконалення законодавства й залучити їх до проведення ініційованих владою бізнес-форумів.
XS
SM
MD
LG