Доступність посилання

ТОП новини

Суд не задовольнив позову до Януковича стосовно Голодомору – «Свобода»


Апеляційний суд міста Києва відмовив Володимиру Волосюку в задоволенні апеляційної скарги на рішення Печерського райсуду столиці щодо заяв Президента Віктора Януковича про Голодомор. Як повідомили у прес-службі ВО «Свобода», таке рішення ухвалили сьогодні.

«Під час засідання суд практично не давав можливості Володимиру Волосюку давати пояснення по справі, заявляти клопотання та аргументувати свою позицію, а судові дебати взагалі обмежив двома хвилинами. Лише після зауваження представника позивача, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрія Мохника про те, що суд позбавив позивача та його представників права подавати клопотання та після неодноразових наполягань, суд «зглянувся» і надав можливість Волосюку та його представникам зачитати свої клопотання, які практично не задовольнив», – заявили у ВО «Свобода».

«Врешті оголосили рішення про виправдання Януковича, яке колегія суддів ухвалювала в нарадчій кімнаті впродовж двох хвилин», йдеться в повідомленні.

27 квітня у Страсбурзі, відповідаючи на запитання депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи, Президент України заявив, що Голодомор не можна визнавати геноцидом. «Це були наслідки сталінського тоталітарного режиму, ставлення до людей. Але визнавати Голодомор як факт геноциду щодо того чи іншого народу, ми вважаємо, буде неправильно, несправедливо. Це була трагедія, спільна трагедія держав, що входили до СРСР», – сказав Янукович, додавши, що голод був не лише в Україні, але й у Росії, Білорусі, Казахстані.

Після цього громадянин Володимир Волосюк направив до суду позов, у якому просив зобов’язати Президента привселюдно вибачитися за ці свої висловлювання.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG