Доступність посилання

ТОП новини

Суд Запорiжжя амнiстував колишніх керiвникiв ВАТ «Днiпрогаз»


Заводський районний суд Запорiжжя, який напередодні розпочав попереднє слухання справи щодо вибуху газу в житловому будинку в Днiпропетровську в жовтнi 2007 року, амнiстував трьох колишніх керiвникiв ВАТ «Днiпрогаз». Таким чином суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення – прокурорiв Днiпропетровська та Запорiжжя, а також пiдсудних.

Суд вiдмовив потерпiлiй сторонi у направленнi кримiнальної справи на додаткове розслiдування i переквалiфiкацiю статей обвинувачення. Водночас потерпiла сторона заявила про намiр оскаржити це рiшення суду в Запорiзькому апеляцiйному судi.

«Заводський суд Запорiжжя проiгнорував позицiю Верховного Суду, згiдно з якою неможливо механiчно застосувати амнiстiю без з’ясування вини обвинувачуваних, i вiдмовився направити кримiнальну справу на додаткове розслiдування», – заявив адвокат потерпiлих Дмитро Поповський.

13 жовтня 2007 року у Днiпропетровську в 10-поверховому житловому будинку стався вибух природного газу, внаслiдок якого загинули 23 людини, зокрема семеро дiтей. Житловий будинок було зруйновано, розташованi поблизу будинки i споруди пошкоджено. На лавi пiдсудних опинилися три представники ВАТ «Днiпрогаз» – генеральний директор, його перший заступник i головний iнженер.
XS
SM
MD
LG