Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов: кількісні зміни в уряді не привели до якісних


Адміністративна реформа в Україні не привела до якісних змін у Кабінеті Міністрів, заявляє перший заступник голови партії «Батьківщина», колишній перший віце-прем’єр Олександр Турчинов.

«На ключових посадах залишаються ті самі люди, які відповідають за провал соціально-економічної політики, за збільшення цін, тарифів, за приниження національних інтересів України», – наводить його слова прес-служба партії.

«Тому можна тут згадати лише слова класика: «А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь», – додав Турчинов.

Крім того, він нагадав, що за останні роки істотно зросла чисельність апарату, який обслуговує Президента, однак адмінреформа не передбачає скорочень в Адміністрації Президента.

Вчора пізно ввечері Президент Віктор Янукович підписав указ про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади. Зокрема, в процесі ліквідації і реорганізації Кабміну доручається забезпечити скорочення чисельності державних службовців не менш ніж на 30%, та вжити заходів щодо скорочення штатної чисельності працівників секретаріату Кабміну не менше, ніж на 50%.

Склад Кабінету Міністрів скоротили до 16 осіб. Із 112 органів центральної виконавчої влади створили 63. Із них 16 міністерств, 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій.
XS
SM
MD
LG