Доступність посилання

ТОП новини

Льовочкін допускає зміни в структурі Адміністрації в рамках адмінреформи


Голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін допускає, що в рамках адміністративної реформи будуть проведені зміни в структурі Адміністрації й Ради національної безпеки й оборони.

«Ми розглядаємо таку можливість приведення у відповідність структури Адміністрації Президента з тими структурами центральних органів виконавчої влади, які будуть функціонувати після завершення першого етапу адміністративної реформи», – сказав Льовочкін.

За його словами, зараз розглядаються можливі варіанти зміни структури Адміністрації. Крім того, Льовочкін допустив, що частину функцій РНБО може бути передано Адміністрації, зокрема, функції, що стосуються підготовки рішень для їх підписання Президентом.

«Підготовка рішення за результатами засідання РНБО для його підписання Президентом – цю функцію цілком може виконувати Адміністрація, яка, по суті, її й виконує... Скорочення торкнеться, звичайно, і апарату (РНБО) за тією логікою, за якою буде скорочено кількість заступників голови Адміністрації Президента», – сказав голова АП.

При цьому Льовочкін наголосив, що пропозиції щодо оптимізації структури РНБО також поки перебувають у стадії розробки.
XS
SM
MD
LG