Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 22:43

Рішення британського суду щодо Ассанжа оскаржує сторона обвинувачення


Сторона обвинувачення оскаржила рішення британського суду, який постановив у вівторок звільнити під грошову заставу засновника сайту Wikileaks Джуліана Ассанжа, який раніше був заарештований у Великій Британії. За умовами звільнення, 200 тисяч із заставної суми в 240 тисяч фунтів мають бути доставлені до суду готівкою.

Видачі 39-літнього австралійця домагається Швеція, де Асссанжа звинувачують у сексуальному насильстві.

Сам він називає звинувачення частиною кампанії з його дискредитації, яка почалась у зв’язку з публікацією на сайті Wikileaks таємних американських документів.

Протягом 48 годин суд вищої інстанції має розглянути скаргу обвинувачення. До тих пір Ассанж залишиться у в’язниці.

Адвокат Ассанжа Марк Стівенс повідомив журналістам у Лондоні, що процес, на його думку, стає показовим. «Ми знову маємо з’явитись у суді протягом наступних двох діб. Поки що нам навіть не повідомили, коли саме», – каже адвокат.

Якщо апеляція буде відхилена, Ассанж повинен буде щодня відмічатися в поліції за місцем проживання в графстві Суффолк і носити електронний датчик, що фіксує всі його пересування.

Ассанж не зможе залишити Велику Британію, оскільки його паспорт та інші документи конфісковані поліцією.

Наступне слухання у справі Ассанжа призначене на 11 січня 2011 року.

Сполучені Штати неодноразово висловлювали обурення діями сайту Wikileaks, однак жодного офіційного обвинувачення на адресу Ассанжа поки що не висували.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG