Доступність посилання

ТОП новини

Пенсійна реформа в Україні буде «дуже важкою» – Янукович


Президент України Віктор Янукович відзначає, що пенсійна реформа в Україні буде «дуже важкою». Про це він заявив у виступі на бізнес-форумі українських і латвійських підприємців, який відбувся сьогодні в Ризі.

За словами глави держави, відповідний законопроект вже підготовлений, також визначений порядок і терміни реалізації пенсійної реформи.

«Вона розрахована на багато років. І ми не бачимо іншого шляху і не бачимо більшої, відповідальнішої і необхіднішої реформи соціальної політики держави, та економічної політики, ніж пенсійна реформа», – сказав Янукович.

За його словами, співвідношення працездатного населення, що є сьогодні, і пенсіонерів наближається до критичного показника, і затягування пенсійної реформи в Україні може призвести до соціальної кризи. «І це буде злочином нинішнього покоління перед старшим поколінням. Ми не маємо цього допустити», – заявив Президент.

При цьому глава держави сказав, що українська влада усвідомлює можливі політичні проблеми, які можуть виникнути в процесі реалізації цієї непопулярної реформи.
XS
SM
MD
LG