Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали контролюють президію Верховної Ради


Депутати Верховної Ради від Партії регіонів контролюють президію і сесійний зал парламенту. Напередодні ввечері регіонали силою витіснили з президії членів парламентської фракції «Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина». До того опозиціонери блокували роботу Верховної Ради, вимагаючи, за словами депутата Романа Забзалюка, «припинити політичний терор проти Тимошенко і Турчинова».

Перший заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заперечив застосування фізичної сили до депутатів. Він вважає, що опозиція блокувала президію, щоб сьогодні не дати змоги заслухати у Верховній Раді інформацію міністра фінансів щодо результатів аудиту роботи уряду Юлії Тимошенко.

Натомість депутати від опозиції стверджують, що до їхніх колег Юрія Гнаткевича, Володимира Бондаренка, Михайла Волинця, Євгена Суслова та інших була застосована фізична сила. За даними депутата Андрія Шевченка, які він оприлюднив у своєму інтернет-щоденнику, одного з потерпілих – Юрія Гнаткевича «у Феофанії зі швидкої не виносять» через важкий стан.
XS
SM
MD
LG