Доступність посилання

ТОП новини

Побиті депутати БЮТ звернулися до Генпрокуратури


Народні депутати України, члени фракції БЮТ Володимир Бондаренко, Євген Суслов, Василь Кравчук, Михайло Волинець та Юрій Гнаткевич звернулися до Генеральної прокуратури України з заявами щодо притягнення до відповідальності осіб, які завдали їм фізичні ушкодження під час блокування сесійної зали Верховної Ради України 16 грудня.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, претензії висунуті до семи депутатів із Партії регіонів – Дмитра Саламатіна, Петра Цюрка, Олександра Пеклушенка, Анатолія Горбатюка, Вадима Столара, Олександра Волкова та Олега Царьова.

«Діючи з перевищенням наданих їм повноважень, вказані особи самостійно вирішували: хто може перебувати в сесійній залі, та застосовували фізичне насильство до осіб, які були не згодні з їхньою думкою», – зазначається, зокрема, в заявах постраждалих депутатів.

Крім того, зазначає прес-служба БЮТ, кожен із постраждалих депутатів вказує на конкретну особу, до якої він має претензії, а також статті Кримінального кодексу, згідно з якими ці особи мають бути притягнені до кримінальної відповідальності.

Постраждалі депутати звертають увагу Генпрокуратури на жорстокість та насильство, за допомогою яких представники провладної партії розправлялися з опозиціонерами.

БЮТівці просять Генпрокуратуру дати належну оцінку діям депутатів під Партії регіонів, оскільки, на їхню думку, регіонали «вчинили злочини, а саме – втручання у діяльність державного діяча з використанням службового становища, умисне заподіяння народному депутату тілесних ушкоджень, а також перевищення службових повноважень, що супроводжувалося насильством».

Відповідні заяви народні депутати надіслали також у прокуратуру Києва та у прокуратуру Печерського району міста Києва.
XS
SM
MD
LG