Доступність посилання

ТОП новини
19 квітня 2021, Київ 04:30

Побиті депутати БЮТ звернулися до Генпрокуратури


Народні депутати України, члени фракції БЮТ Володимир Бондаренко, Євген Суслов, Василь Кравчук, Михайло Волинець та Юрій Гнаткевич звернулися до Генеральної прокуратури України з заявами щодо притягнення до відповідальності осіб, які завдали їм фізичні ушкодження під час блокування сесійної зали Верховної Ради України 16 грудня.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, претензії висунуті до семи депутатів із Партії регіонів – Дмитра Саламатіна, Петра Цюрка, Олександра Пеклушенка, Анатолія Горбатюка, Вадима Столара, Олександра Волкова та Олега Царьова.

«Діючи з перевищенням наданих їм повноважень, вказані особи самостійно вирішували: хто може перебувати в сесійній залі, та застосовували фізичне насильство до осіб, які були не згодні з їхньою думкою», – зазначається, зокрема, в заявах постраждалих депутатів.

Крім того, зазначає прес-служба БЮТ, кожен із постраждалих депутатів вказує на конкретну особу, до якої він має претензії, а також статті Кримінального кодексу, згідно з якими ці особи мають бути притягнені до кримінальної відповідальності.

Постраждалі депутати звертають увагу Генпрокуратури на жорстокість та насильство, за допомогою яких представники провладної партії розправлялися з опозиціонерами.

БЮТівці просять Генпрокуратуру дати належну оцінку діям депутатів під Партії регіонів, оскільки, на їхню думку, регіонали «вчинили злочини, а саме – втручання у діяльність державного діяча з використанням службового становища, умисне заподіяння народному депутату тілесних ушкоджень, а також перевищення службових повноважень, що супроводжувалося насильством».

Відповідні заяви народні депутати надіслали також у прокуратуру Києва та у прокуратуру Печерського району міста Києва.
XS
SM
MD
LG