Доступність посилання

ТОП новини

Депутати опозиційних фракцій залишили сесійну залу


Депутати фракцій «Наша Україна – Народна самооборона» і БЮТ-«Батьківщина» залишили залу засідань Верховної Ради. Депутати зібрали свої речі, забрали електронні картки для голосування.

На засіданні після закінчення перерви депутат від НУНС Олесь Доній виступив із заявою від фракції про необхідність перекваліфікації справи, порушеної органами прокуратури за фактом втручання в діяльність депутатів Верховної Ради в справу за фактом побиття із завданням тяжких тілесних ушкоджень.

А депутат від БЮТ Володимир Бондаренко, виступаючи з заявою від свої фракції, сказав, що інформація Генеральної прокуратури була представлена в парламенті в середу «зі зсувом акцентів» і не відповідає дійсності.

На думку фракції БЮТ-«Батьківщина», заступник Генерального прокуратора Євген Блажівський під час свого виступу проінформував депутатів про події в парламенті як про бійку, а не як про побиття депутатів.

За словами Бондаренка, доки не буде доповіді Генпрокуратури, де не буде уже «зміщених акцентів» щодо подій у парламенті, доти фракція БЮТ-«Батьківщина» залишає сесійну залу.

Сьогодні в парламенті з доповіддю про події 16 грудня, коли були побиті депутати від БЮТ, виступив заступник Генпрокурора Євген Блажівський. За його словами, у цій справі створена слідча група, і йде досудове слідство.
XS
SM
MD
LG