Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура проводить обшук в офісі УСДП


Слідчі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України проводять обшук в офісі Української соціал-демократичної партії, яку очолює нещодавно затриманий колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук. Про це повідомила прес-секретар партії Кристіна Шандренко.

За її словами, слідчі перебувають в офісі з 9:00. Вони опечатали другий і третій поверхи офісу. При цьому слідчі, сказала прес-секретар партії, зламали всі сейфи, що знаходяться в офісі. Кристіна Шандренко також звернула увагу на те, що обшук проводиться у вихідний день, і слідчі так і не пояснили, що саме вони шукають. Зокрема, за її словами, слідчі зазначили, що дадуть свої пояснення після закінчення обшуку.

Генеральна прокуратура України 22 грудня порушила кримінальну справу щодо колишнього першого заступника міністра юстиції України Євгена Корнійчука. У прес-службі Генпрокуратури повідомили, що справа порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків), і Євгена Корнійчука затримано за підозрою в здійсненні вказаного злочину.
XS
SM
MD
LG