Доступність посилання

ТОП новини

Регіонала Колесніченка дивує відеозйомка бійки у Верховній Раді


Депутат Верховної Ради від Партії регіонів Вадим Колесніченко має «дуже багато питань» щодо відеозйомки побиття представників опозиції в парламенті 16 грудня. Про це він заявив в ефірі Радіо Свобода.

«А чому після закриття роботи парламенту чомусь були камери, а чому пан Кожем’якін під час цієї бійки постійно дивився чи ведеться зйомка, чи не ведеться зйомка, чи була це провокація заздалегідь спланована, чи це було випадково?» – дивується Колесніченко.

Регіонал пропонує зробити «покадровий розтин цієї плівки, розберемося, чи було монтування, розберемося, з чого все розпочиналося».

Вадим Колесніченко також висловив нерозуміння дій опонентів під час блокування роботи Верховної Ради: «Ми ставили питання представникам БЮТу: скажіть, будь ласка, а коли ви ставили туди людей, ви знали що буде? А чому ви поставили хворих, старих, слабких? Чому Ви не виставили тих хлопців, які дали б відсіч».

На думку регіонала, «всі мають відповідати відповідно до чинного законодавства», оскільки в день інциденту було «порушено кримінальне законодавство: заблоковано роботу установи державного органу, порушено Закон «Про статус народного депутата», не була забезпечена робота державних діячів, які представляють більшість».
XS
SM
MD
LG