Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко прибула на допит до Генпрокуратури


Екс-прем’єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні знову прийшла на допит до Головного управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ. Вона назвала «терором» дії влади щодо представників опозиції.

«Сьогодні на цих людей йде не просто наступ, йде терор. Вони думають, що якщо приберуть всіх нас, то відкриють собі вільний доступ до остаточного приниження і пограбування України», – заявила Тимошенко перед допитом.

Екс-прем’єр також додала, що «така істерика» підтверджує те, що влада боїться дій опозиції, оскільки «сильні політики» ніколи репресіями не займалися.

Юлія Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. Екс-прем’єра звинувачують у перевищення влади при використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом.

У висунутому Тимошенко обвинуваченні, серед іншого, згадано, що вона на посаді прем’єра, «діючи умисно, з особистих інтересів», ухвалила рішення «щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків державного бюджету України, передусім зобов’язань із виплати пенсій».
XS
SM
MD
LG