Доступність посилання

ТОП новини

Курс гривні буде стабільним – Азаров


Національна валюта поводитиметься стабільно, заявив сьогодні на прес-конференції для центральних і регіональних ЗМІ прем’єр України Микола Азаров.

«Як поводилася національна валюта? Стабільно. Так вона й поводитиметься, тому що основа стабільності національної валюти – це, перш за все, системна робота НБУ та уряду. І коли попередній прем’єр валив усе на Нацбанк – вона лукавила. Не може бути стабільною валюта в країні, де падає економіка, де держава поводиться як марнотрат», – сказав Азаров.

За його словами, в умовах, коли уряд і НБУ ведуть узгоджену політику й думають про те, що відбувається з валютними резервами, «національній валюті абсолютно нічого не загрожує».

«Для цього є валютні резерви держави, і вони зараз зросли у нас із 24 мільярдів до 34 мільярдів доларів. Додати треба, безумовно, й валютні резерви самого уряду, а в нас їх ні багато, ні мало, – а ось зараз ще надійде транш (МВФ) – і буде десь близько 3 мільярдів доларів. Отже, їх можна спокійно додати до валютних резервів НБУ. Тобто, ми вже обігнали докризовий рівень», – сказав прем’єр.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG