Доступність посилання

ТОП новини

Кириленка допитували про події 16 грудня в Раді


Депутат Верховної Ради від НУНС, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко дав свідчення прокуратурі Києва у кримінальній справі про бійку в парламенті 16 грудня. Про це Кириленко повідомив після надання свідчень у слідчому відділенні прокуратури.

За словами депутата, він виступав як свідок у справі. Кириленко не зміг відповісти, у зв’язку із чим його викликали на допит. «Я думаю, що це машина, яка працює незалежно від того, чи є в цьому зміст… Є загальна тенденція, яка покликана зробити опозицію стриманішою у своїй поведінці у Верховній Раді», – сказав він.

Депутат вказав на наявність в Україні тиску на політиків, які мають незалежну політичну позицію.

16 грудня Верховна Рада не проводила засідань через блокування трибуни депутатами від фракції «Блок Юлії Тимошенко-«Батьківщина», які вимагали припинити кримінальне переслідування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

Близько 19:30 депутати від Партії регіонів прорвалися в президію парламенту, розблокувавши її і трибуну. У результаті бійки, що виникла, шестеро депутатів від БЮТ постраждали.

У зв’язку з цими подіями прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом втручання в діяльність депутатів парламенту.
XS
SM
MD
LG