Доступність посилання

ТОП новини

ДАІ планує подати в уряд пропозиції про зміну ПДР у 2011 році


Державна автомобільна інспекція має намір подати на розгляд і затвердження Кабінету Міністрів пропозиції з удосконалення правил дорожнього руху в другому півріччі 2011 року. Про це повідомив керівник департаменту ДАІ Валерій Лозовий.

«Я думаю, що в другій половині 2011 року будуть дотримані всі процедурні моменти, і після цього вони (пропозиції) будуть винесені для затвердження урядом», – сказав Лозовий.

За його словами, нинішня редакція правил була затверджена постановою Кабміну ще в 2001 році, однак відтоді були внесені зміни до низки законодавчих актів, зокрема, у закон про дорожній рух і Адміністративний кодекс, у зв’язку із чим виникла необхідність удосконалення правил.

Керівник департаменту ДАІ нагадав, що Державтоінспекція цього року, зокрема, запропонувала громадськості вносити свої пропозиції для зміни правил дорожнього руху. Таких пропозицій надійшло більше ніж тисяча.

Потім ДАІ проведе оцінку доцільності реалізації тих або інших пропозицій, у результаті чого будуть схвалені близько 30 найважливіших з них, які в підсумку і будуть внесені в проект нової редакції правил дорожнього руху.
XS
SM
MD
LG