Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко вимагає перевірити використання коштів на Євро-2012


Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко принесла до Генеральної прокуратури заяву про скоєння злочину, в якій, за її словами, йдеться про зловживання нової влади під час будівництва об’єктів для проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

«Для того, щоб не ходити до Генеральної прокуратури України даремно, я для себе вирішила, що кожного разу, коли я з’являюся у Генеральній прокуратурі, щоб не втрачати час даремно, я заявлятиму про черговий злочин влади. Я маю на це право згідно із законом, і тому сьогодні ще одна заява громадянки України про інформування Генеральної прокуратури про скоєння злочину... Сьогодні я прийшла з тим, що Євро-2012, як і всі великі будівельні проекти, які так анонсують на каналах телебачення, використовуються і Януковичем, і урядом для того, щоб під шумок таких будівельних проектів від 20 до 30, а іноді й більше відсотків заробляти відкатів із державного бюджету», – сказала Тимошенко перед допитом у Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури.

Наразі екс-прем’єр перебуває на підписці про невиїзд і регулярно ходить на допит до Генеральної прокуратури. Їй інкримінують нецільове використання коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу.
XS
SM
MD
LG