Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко прагне змінити Конституцію, щоб унеможливити репресії


Лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє про необхідність провести конституційну та судову реформи, які б унеможливили в майбутньому політичні репресії незалежно від того, хто перебуватиме при владі.

«Я вважаю, що перше, що доведеться зробити, коли ми очистимо країну від мафії, – ухвалити досить серйозні зміни до Конституції, які нарешті зроблять незалежними суди, слідчих і зроблять так, що більше ніхто ніколи не зможе тиснути на них. І, крім того, дуже важливо так само захистити журналістів від тиску власників. Це три важливі речі, і я переконана, що країна стане зовсім іншою», – сказала Тимошенко після майже 12-годинного допиту в Генпрокуратурі 30 грудня, як повідомлено на її сайті.

Лідер партії «Батьківщина» вважає неприпустимим для демократичної країни таке явище, як переслідування опонентів за політичними мотивами. «Взагалі неприпустимо для нормальної країни, коли обвинувачення, репресії, судові справи, які веде слідчий, по суті, формуються, контролюються і замовляються Президентом та його оточенням», – сказала Юлія Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG