Доступність посилання

ТОП новини

У Москві знову пікетують на підтримку арештованих опозиціонерів


У центрі столиці Росії сьогодні знову відбуваються одиночні пікети на підтримку опозиційних діячів, які перебувають під адміністративним арештом.

Близько 40 людей, змінюючи один одного, по черзі стають у пікет біля мерії Москви з вимогою звільнити арештованих, повідомив Радіо Свобода один із учасників акції, координатор ліворадикального об’єднання «Лівий фронт» Сергій Удальцов.

За його словами, сьогодні міліція не дозволяє провокаторам із прокремлівських молодіжних рухів приєднуватися до одиночних пікетів і тим зривати їх.

Попередніми днями через дії провокаторів міліція розганяла такі пікети і затримувала їхніх учасників.

Опозиціонери Борис Нємцов, Едуард Лимонов і Костянтин Косякін відбувають адмінарешти від 10 до 15 діб за звинуваченнями в непокорі міліції чи в дрібному хуліганстві. Вони перебувають під вартою з 31 грудня, коли їх затримали під час акцій на захист свободи зібрань у центрі Москви.

За російським законодавством, одиночний пікет не потребує дозволів чи узгоджень, але щойно поруч опиняються принаймні двоє дійсних чи гаданих учасників пікету, він перетворюється на мітинг, який вимагає попереднього узгодження.
XS
SM
MD
LG