Доступність посилання

ТОП новини

Я вірю передусім у наші власні сили – Янукович


Президент України Віктор Янукович вірить, що український народ, об'єднавшись, здолає усі труднощі.

«Я вірю передусім у наші власні сили, в те, що ми разом, об'єднавшись, здолаємо все... Такі сили нам дає Господь», – сказав він у Свято-Успенському соборі Почаївської лаври після Різдвяної літургії.

Янукович нагадав, що Україна цього року святкує 20-річчя незалежності. За його словами, ці роки були непростими для кожної людини, для кожної сім'ї, «незалежно від того, хто до якої церкви ходив».

«Останні п’ять років були найважчими, тому що ніколи розбрат і зневіра не приносять добро країні та суспільству... Гіркоти ситуації додала й світова криза. Я не можу про це не сказати, тому що нам долати її разом. Господь навчає нас: тільки добрими вчинками можна досягти покращення життя й побудувати сильну країну», – наголосив Президент.

Президент України побажав усім жити за законами Божими, здійснювати добрі справи.
Намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, що належить УПЦ Московського партіархату, архієпископ Володимир подарував Януковичу ікону Божої Матері Почаївської.

У свою чергу Президент України подарував для потреб лаври набір церковного срібла.
У Різдвяній літургії у Свято-Успенському соборі Почаївської лаври взяли участь голова Верховної Ради Володимир Литвин, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр культури Михайло Кулиняк, а також художній керівник театру імені Івана Франка Богдан Ступка.
XS
SM
MD
LG