Доступність посилання

ТОП новини

Перед депутатами виступить представник ГПУ


Верховна Рада України завтра заслухає інформацію Генеральної прокуратури щодо підстав для порушення кримінальних справ та взяття під варту окремих осіб.

За ухвалення відповідної постанови, внесеної народними депутатами Олександром Єфремовим (Партія регіонів) та Ігорем Шаровим (Народна партія), проголосували 408 народних депутатів з 429, зареєстрованих у сесійній залі.

Разом із тим у постанові на вимогу опозиції йдеться про те, що Верховна Рада хоче заслухати з цього питання саме Генерального прокурора Віктора Пшонку.

Перед цим парламент відмовився ухвалити внесений опозиційними депутатами проект постанови про заслуховування інформації Генпрокурора та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової з приводу політичних переслідувань представників опозиційних партій та окремих колишніх високопосадовців. Цей проект постанови підтримали 162 народних депутати з 426, зареєстрованих у сесійній залі.

Більшість відмовилася голосувати за цей документ, мотивувавши це тим, що у п’ятницю, 14 січня, Карпачова виступатиме у парламенті зі щорічною доповіддю, і депутати матимуть можливість поставити їй запитання щодо арештів колишніх високопосадовців.
XS
SM
MD
LG