Доступність посилання

ТОП новини

СБУ порушила справу проти екс-заступника міністра транспорту


Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує кримінальну справу проти колишнього заступника міністра транспорту і зв’язку Володимира Работньова за фактом розголошення державної таємниці. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Євген Блажівський, виступаючи на засіданні парламенту.

За його словами, Работньову висунули звинувачення. «Кримінальну справу порушили за матеріалами оперативно-розшукового відділу СБУ, які надійшли з департаменту контррозвідувального захисту економіки держави. Справі надано гриф обмеженого доступу», – додав Блажівський.

Як заявив заступник Генерального прокурора, досудове слідство триває. Обвинуваченому обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Работньов очолював Державний департамент морського та річкового транспорту («Укрморрічфлот») у 2004 році. Пізніше обіймав посаду заступника міністра транспорту та зв’язку України – голови «Укрморрічфлоту». У березні 2009 року його призначили першим заступником міністра транспорту та зв’язку. Він працював на цій посаді до липня того ж року. Після задоволення заяви про відставку Работньова призначили радником прем’єра в уряді Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG