Доступність посилання

ТОП новини

Голови облрад: революція відбудеться під прапором Бандери


Голови Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської обласних рад Олексій Кайда, Олександр Сич і Олег Панькевич висловлюють протест та обурення рішенням про визнання недійсним президентського указу про присвоєння провідникові ОУН Степанові Бандері звання Героя України.

Як повідомили в прес-службі обласної організації ВО «Свобода», про це йдеться у відкритій заяві голів облрад.

Автори заяви підкреслюють, що Степан Бандера для мільйонів українців залишиться українським Героєм. Відтак вони обіцяють, що під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи на вшанування національних Героїв.

«Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом», – підкреслюється у спільній заяві голів трьох обласних рад.

Також вони застерігають, що рішення про скасування Степанові Бандері звання Героя України може призвести до революції в Україні. Зокрема, голови облрад трьох областей припускають, що викликати масовий супротив населення можуть пенсійна реформа, зміни в трудовому законодавстві або посилення репресій проти українських патріотів.

«Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери», – переконані голови трьох облрад.

12 січня на сайті Президента Віктора Януковича з’явилося повідомлення з нагадуванням про те, що суд іще в червні минулого року визнав недійсним указ про присвоєння провідникові ОУН Степанові Бандері звання Героя України, і це рішення набуло законної сили.

Окрім цього, з сайту Президента зник указ № 41/2010 від 20 січня 2010 року про присвоєння Бандері звання Героя України.
XS
SM
MD
LG