Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ: Тимошенко затягує час перебування у відомстві


У Генеральній прокуратурі обурені, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко перенесла сьогодні час ознайомлення з матеріалами порушеної проти неї кримінальної справи на 15:00. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

Зокрема, як заявили в прес-службі, слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури пішов назустріч Тимошенко і на її прохання переніс день ознайомлення з матеріалами досудового слідства як обвинуваченій у справі з 10 на 13 січня.

Однак сьогодні, 13 січня, замість того, щоб з’явитися до слідчого зранку, екс-прем’єр повідомила, що зможе прибути лише на 15 годину, заявили в Генпрокуратурі.

У зв’язку з цим в ГПУ вважають, що «у такий спосіб вона знову намагається затягнути час перебування у Генеральній прокуратурі, особливо у передсвятковий вечір, зловживаючи увагою громадськості «задля власних інтересів».

Водночас, за даними прес-служби БЮТ, лідера партії «Батьківщина» Тимошенко викликали сьогодні до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури на 15:00.

Екс-прем’єра звинувачують у перевищенні влади при використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом.

У висунутому Тимошенко обвинуваченні, серед іншого, згадано, що вона на посаді прем’єра, «діючи умисно, з особистих інтересів», ухвалила рішення «щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків державного бюджету України, передусім зобов’язань із виплати пенсій».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG